Rychlé informace

19. června 2011
Ve Fotogalerii přibyly obrázky z utkání straší přípravky s dívkami Zbrojovky Brno.
19. června 2011
Ve složce VIDEA najdete góly z utkání s týmem Vrchoviny.
19. června 2011
"B" mužstvo v posledním zápase remizovalo s týmem Moutnice. Podrobnosti zde
19. června 2011
V Přípravě starší přípravky infornace o přátelském utkání s dívkami Zbrojovky Brno.
19. června 2011
V Aktualitách mladší přípravky najdete zhodnocení sezóny trenérem Šanderou.
19. června 2011
V Anketách můžete hlasovat pro nejlepšího hráče utkání s týmem Vrchoviny.
18. června 2011
"A" tým se po domácím vítězství na celkem SFK Vrchovina stal vítězem moravskoslezská divize D. Podrobnosti zde.
12. června 2011
"A" tým veze všechny body po vysokém vítězství v Uherském Brodě. Podrobnosti zde.
12. června 2011
Dorost vysoko prohrál ve Veverské Bitýšce. Podrobnosti zde.
11. června 2011
Ani poslední zápas žákovských týmů nepřinesl nic nového S mužstvy Veverské Bitýšky Starší žáci prohráli a mladší žáci naopak zvítězili.
8. června 2011
V Aktualitách starší přípravky najdete informace o ukončení sezóny.

Kolik nás tu bylo od 1. listopadu 2009

Partneři klubu FC Slovan Rosice
Palackého náměstí 13, Rosice město Rosice
Palackého 177, Tetčice obec Tetčice
Medkova 6, Brno ENORM, a.s.
Palackého 28, Tetčice OMNITECH spol s.r.o.
Tyršova 75, Rosice KOVOVÝROBA MAREK A SYN s.r.o.
skupina ČEZ skupina ČEZ
Hybešova 320, Rosice ESET, s.r.o.
Geografické informační systémy, projekce a služby v oblasti elektro, geodetické práce ADITIS
TVARŮŽEK RUDOLF – KOVOTVAR TVARŮŽEK RUDOLF – KOVOTVAR
Na Drahách 150, Zbýšov NEKUŽA MILAN
Poděbradova 16, Brno KYTLICA-elektro
Brněnská 1027, Rosice ROMAPOL, s.r.o.
Křiby 310, Tetčice CRLÍK JOSEF
Vodova 28, Brno GAUSSIS, s.r.o.
Pod Oborou 1078, Rosice TVARŮŽEK ZDENĚK
Nádražní 60, Tetčice PILA TETČICE a.s.
ELMO
Rosická 100, Tetčice RUSÍN & spol. spol. s r.o.
Jamborova 49, Brno ELMOZ, a.s.
Roman Dvořáček, V Hájku 21, Oslavany Dvořáček, zahrada na klíč
Brno, Tuřanka 115 MON-ING BRNO, s. r. o.
Mlýnská 13, Brno ZAMAZAL ml. & spol., s.r.o.
Za Sokolovnou 424, Telnice Ing. KNOL MIROSLAV
Křiby 338, TETČICE TUŠL VÁCLAV – INSTALACE
Brněnská 1244, Rosice MPS MOTO s.r.o.
RAVEANE ZDENĚK, Křiby 207, Tetčice
FC Slovan Rosice

Hodnocení podzimu

Pro letošní sezónu byla st. přípravka vrácena do naší staré známé skupiny, ve které je 12 mužstev. Určitě je to lepší, než vloni, kdy jsme poznali pouze 4 soupeře. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, protože nám do žáků odešlo 6 hráčů, kteří tvořili kostru týmu. Ale také jsme věděli, že nám z mladší přípravky přijdou hráči, kteří díky tomu, že pravidelně hrávali, budou přínos pro náš tým. Tudíž jsme si dali optimistický cíl - 4. místo. Bylo nám jasné, že nemůžeme soupeřit s týmy z Kuřimi a Zbýšova. Kuřim v naší skupině nemá co dělat. Věřím a chápu trenéry, že hrát v této soutěži je pro ně tak trochu zbytečné, ale nezbývá než přát Kuřimi, aby jednou byla tam, kde se bude potkávat s rovnocennými soupeři. U Zbýšova je to zřejmě otázka pouze tohoto roku, protože ročník 2000 mají opravdu silný.
Náš cíl (4. místo) byl zpochybněn hned po prvních dvou kolech (Čebín 1:1, Kuřim 0:13). Chvíli nám trvalo, než jsme si uvědomili, že v brance už nechytá Vojta, že chyby už neuhasí stoper Wasec, a že hru nám netvoří Bílas. Ale postupem času se kluci a holky ujali rolí svých bývalých spoluhráčů a naše hra se začala zápas od zápasu zlepšovat. Výsledkem bylo 8 výher v řadě. Nejcennější byla ta v Tišnově 1:0, která nám po podzimu zajistila třetí místo.
Bilance: 11 zápasů (8-1-2) skóre 42:33, krásné 3. místo. Když odečteme debakly od Kuřimi a Zbýšova, tak jsme za podzim dostali pouze 8 gólů, což je dobré vysvědčení pro naši obrannou hru. I s naší útočnou hrou to nevypadá špatně. 42 gólů rozděleno mezi 8 hráčů dává příslib pro jaro.
Když shrneme podzim, tak můžeme být spokojeni. Splnění našeho cíle je na dobré cestě. Přes zimu je potřeba poctivě potrénovat a v hlavně nabrat fyzičku, ať jsme na jaro dobře připraveni.
trenér Miroslav Kratochvíl

...

Stránky připravil, aktualizuje a upravuje Franta dle informací dodávaných fotbalovým klubem FC Slovan Rosice.